čtvrtek 27. března 2014

SUPER eyelash

Krásný den, zlatíčka! :) Jak se užíváte jara?
Vím, že teď blogu moc času nevěnuji, ani mé oblíbené blogerky nějak nestíhám a to mě moc mrzí, ale takový chaos a zmatek, co prožívám v tomto roce už nikdy víc nechci!..Snad stejně tak rychle jako přišel i odejde.
Teď už ale k dnešnímu článku. Připravila jsem si post týkající se úpravy-aplikace umělých řas!
Momentálně jsem líná a řasy si raději "přešmrdlám" řasenkou, než abych vytáhla lepidlo a řasy a věnovala tomu 3 minutky navíc! Ale cca před měsícem jsem nedělala nic jiného, než zkoušela nové a nové řasy...Jelikož jsem byla začátečnicí, tak jsem nechtěla investovat moc penízek jak do samotných řas, tak do lepidla. Vím, že záleží na kvalitě lepidla, ale přesto jsem zašla k našim šikmookým prodejcům. Řasy se u nich dají pořídit od 20kč-40kč, což je bomba! Stejně tak i lepidlo jsem koupila za 29kč. Přesně takové, jaké jsem hledala-průhledné!
Měla jsem období, kdy jsem řasy nosila i během dne, když jsem si vyšla pouze do města. Samosebou jsem si nevybrala ty nejvýraznější, ale sáhla jsem po jemnějších, které nebudu tolik nápadné!
Bohužel nemám nafocenou samotnou aplikaci, ale myslím, že si každý musí vychytat ten svůj postup. :) Před několika lety, když jsem prvně zkoušela nalepování řas, jsem to po chvilce vzala s tím, že už nikdy a teď mi to přijde jako hračka! :) Nikdy neříkejme nikdy!Nejprve vám přijde, že vám upadne oko a a víčko je takové lepkavé ale po chvilce to odezní a už ani nevíte, že je máte..Pokud nemáte řasy jak mrkací panna...:D hi. 
Nestalo se mi, že by mi řasy upadly ani po celém dnu/noci. Večer jsem je musel ještě s námahou odlepovat. :) Lepidlo tedy doporučuji pokud nechcete extra investovat. 
Ach...mně se tak líbí!!!

P.S.: Krásný čtvrtek, krásky!

Co vy a nalepovací řasy? Aplikujete řasy pouze při líčení pro blog, či výjimečné večery nebo i při všedním líčení? :)
Líbí/nelíbí?

xo Nicol


4 komentáře:

 1. Mě se umělé řasy líbí, zrovna teď jsem ulovila jedny na ebay a mám z nich radost. Jsou sice velmi výrazné, ale to já mám ráda. Jinak řasy nosím klidně i běžně během dne. Přijde mi to pěkné.

  By-Moni

  OdpovědětVymazat
 2. vyzerajú super, ale ja si kupujem pravidelne už asi 5 rokov riasy od essence, na oku vyzerajú prirodzene, sú lacné a ešte aj lepidlo, ktoré je k nim pribalené je super (čo sa často nestáva, väčšinou som tie lepidlá vyhodila lebo stály za nič) vyskúšaj, vyjdu ťa tak isto ako z čínskeho obchodu, ale sú kvalitnejšie..

  OdpovědětVymazat
 3. Bože to je pěkně,jsi jako panenka :)
  http://petrusha1992.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Moc vám děkuji za všechny vaše a hlavně pěkné komentáře! Jsem za ně moc ráda a vážím si vašich názorů! Díky moc. Nicol. xo