sobota 16. února 2013

Relaxing day with my friend

Krásný víkendový den! :)
Máme tu sobotu a s ní další článek. Dnes žádná recenze a nic podobného, jen představení relaxačního dne podle nás- blondýnek..;)

V pondělí jsme se s mou kamarádkou rozhodly, že si uděláme výlet do Ústí, projdeme se po nákupním středisku Fórum a zajdeme na Bubble tea.

Co je to Bubble tea?
Drink, snack, zábava, fantazie a exotika v jednom! Bubble tea, to je pestrá paleta ovocných a mléčných čajů, které si můžete namíchat v nespočtu příchutí. Nejdůležitější ingrediencí jsou tapioca perly, malé žvýkací kuličky velikosti perel, získaných z rostliny Cassava, hnědého cukru a karamelu. Bubble tea se podává ledově vychlazený nebo horký a pije se extra tlustým brčkem. :))
Mnoho lidí se bojí faktu, že základem je černý a zelený čaj. Patřila jsem mezi tuto skupinu, ale po ochutnání...?!
No, musíte vy! :)

První, kam jsme zabloudily, bylo nákupní středisko Fórum. Udělaly jsme pár fotek, bohužel ne společných a pokračovaly dále. Procházely jsme krámek po krámku a "slintaly" nad úžasnými kolekcemi na jaro/léto. Oči jsem mohla nechat všude!!Detail pro mou milovanou za hubičku pořízenou...


Když už jsme to měly vše prošlé, nakoupené, co jsme !potřebovaly" :D , tak naše cesty mířily do "obchůdku" Bubble tea!! Mňam!! Po chvilce rozmýšlení jsem se rozhodla pro jogurtový čaj s příchutí kokosu, černé tapioca kuličky, praskací lichi kuličky a aloe vera želé. Má kamarádka volila mléčný čaj s jahodovou příchutí, tapioca modré kuličky, praskací jahodové a praskací lichi. Tuto pochoutku jsme si vychutnávali v MC Donald's.

P.S.: Pěkný den, krásky!
Jahodový a kokosový Bubble tea =*


Na závěr zmiňované "potřebné" věci. =D hi..
Nemohla jsem je tam nechat!!
Spíše mě tedy kamarádka přemluvila :))A co vy? Podnikáte podobné "relaxační dny"? Znáte Bubble tea a co na něj říkáte? 


Nicol


8 komentářů:

 1. Bubble tea vyzerá dobre, škoda že to nie je nikde u nás

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bubble tea stojí za hřích!...a ještě ve spojení s kokosovou příchutí =* Také se u nás nenachází, proto jezdíme dál do Ústí :))

   Vymazat
 2. tá kabelka je neskutočne krásna:O a páči sa mi tvoje vlasy :))

  BeautyMuffin

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) za pár kaček, proto z ní mám takovou radost, že ji ani neměním..=D :)
   Vlásky zrovna střižené :(.. ale děkuji =*

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. :)) miluji ji! Nejvíce to, že není ze žádného drahého, značkového obchůdku. :)

   Vymazat

Moc vám děkuji za všechny vaše a hlavně pěkné komentáře! Jsem za ně moc ráda a vážím si vašich názorů! Díky moc. Nicol. xo